16.00'a kadar yapacağınız tüm alışverişleriniz AYNI GÜN KARGODA!       🏵️🏵️🏵️       1200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ÜCRETSİZ!

 

 

Alternate Text


KARGO ÜCRETİ 
  Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız tüm alışverişlerde 1200 TL ve üzeri kargo ücretsizdir. 1200 TL ve altı alımlarda kargo ücreti ürün desilerine göre hesaplanmaktadır. En düşük kargo bedeli 55TL olup, desi boyutu arttıkça kargo ücreti de artmaktadır.

TESLİMAT SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?  
  17.00' a kadar verilen siparişler, gün içerisinde kargo firmasına verilir. Çok yoğun dönemler de bu istisnai olarak bu süreç bir sonraki iş gününe de kayabilmektedir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranız size sms olarak gönderilmektedir. Kargo takip numaranızı  ''kargom nerede'' butonunu tıklayıp yazarsanız, kargonuz ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.  Bağlı olduğunuz kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde, o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 iş günü" içerisinde notta belirtilen kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç iş günü içerisinde teslim alamazsanız paketiniz FARMAHANEM.COM'a iade edilir. 

TESLİMAT SÜRECİ  Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyor musunuz ?
   Evet. Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderimi yapmaktayız. 

Siparişim bana kaç günde ulaşır ?           
  Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 1 ile 3 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için farmahanem.com ekstrem durumları da göz önünde bulundurarak en geç 3 ile 5 iş günü içerisinde göndermeyi taahhüt etmektedir.    

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR